Testy i odczulanie

A A A

Leczenie alergii metodą biorezonansową aparatami BICOM i MORA polega na elektronicznym inwertowaniu drgań alergenu wprowadzonych do aparatu i jako lustrzane odbicie przekazanych z powrotem pacjentowi. Poprzez zredukowanie drgań oryginalnych następuje stopniowe zmniejszanie alergii, aż do jej eliminacji.

 

Diagnozowanie i leczenie alergii odbywa się poprzez wykonanie testu alergicznego – w zależności od objawów na kilka lub kilkadziesiąt alergenów. Po stwierdzeniu uczulenia na alergeny, które wykazały wynik dodatni przeprowadza się odczulania trwające ok. 15 min.

 

Najczęściej wystarczy jedno odczulenie na dany alergen. Jednak w przypadku uczulenia na alergeny centralne jak: białko mleka krowiego, białko pszenicy i jajo należy wykonać trzykrotne odczulenie poprzedzone dwutygodniową dietą eliminującą dany alergen z pożywienia, trwającą również w czasie odczulenia.

 

Metodą biorezonansową, co jest bardzo dużą zaletą, mogą być testowane zarówno osoby starsze jak i niemowlęta, u których już samo częste ulewanie pokarmu czy uciążliwe kolki wskazują na uczulenie na białko mleka krowiego.

 

Testujemy również wszelkiego rodzaju produkty przyniesione przez pacjenta z podejrzeniem o uczulenie. Wykonywane w naszej pracowni testy są bezinwazyjne, bezbolesne, nie powodują żadnych skutków ubocznych – ma to szczególne znaczenie u małych dzieci!.